Значення краудфандингу. Краудфандингова платформа “Syla”

Значення краудфандингу. Краудфандингова платформа “Syla”
    Краудфандинг для більшості українців сьогодні не надто знайоме слово та й саме краудфандингових платформ у Європі та Америці є значно більше, ніж в Україні.
    Дослівний переклад слова “краудфандинг” означає “громадське фінансування”. У даному випадку мова йде про добровільну пожертву будь-кого на реалізацію певної суспільно-корисної ідеї – проекту.
    Цікавим фактом є те, що за даними соціологічних досліджень можна вважати, що інноваційні та соціальні проекти отримують найбільшу підтримку як від інвесторів, так і будь-якої іншої людини, яка вирішила зробити добровільний грошовий внесок у розвиток того, чи іншого проекту.

    Важливим є те, що сьогодні надзвичайно цінним є внесок у розвиток суспільства. Зважаючи на це, чимало організацій, людей створюють проекти, які прагнуть сформувати певне підґрунтя змін, впроваджуючи на обрану сферу свої погляди. Проте, є чимало перепон, які є перешкодою до бачення шляху, котрий призведе до успіху – реалізованого проекту.
    Благодійний Фонд MagneticOne.Org створив вільну краудфандингову платформу “Syla” для того, щоб одні люди могли презентувати свої ідеї, які за певних (фінансових) обставин не можуть бути реалізованими, а інші вкладали в ці проекти інвестиції.
    Функціонал платформи буде побудований таким чином, щоб для того, аби ідея висвітлилася на сайті, необхідно подати повний пакет інформації та відомостей, які безпосередньо мають пряме відношення до проекту, натиснувши кнопку “Створити проект”, заповнити анкету (внести туди всі необхідні дані) та відправити на затвердження адміністратору.

Кожен проект розміщений на платформі – це повинен бути внесок в наше спільне майбутнє: якими будуть наші міста і будинки, які фільми ми будемо дивитися, яку музику слухати, які книжки читати, які цінності будемо виховувати в собі! Краудфандинг надає можливість внести свою лепту і змінювати світ вже сьогодні!